Zawieszenie zajęć w SMS

opublikowano:

Szanowni Państwo.

Z przykrością informuję, że zgodnie z decyzją Dyrekcji Szkoły Mistrzostwa Sportowego od dzisiaj dnia 26 października 2020 do odwołania, zawieszamy zajęcia na sali gimnastycznej SMS ul. Gietkowska 12.

Alternatywą są zajęcia odbywające się w poniedziałki i środy w Przedszkolu Śmieszek ul. Murzynowskiego 20 – jednak ze względu na wielkość dostępnej tam sali możemy jeszcze przyjąć tylko po 8-10 uczestników na grupę: młodsze dzieci w wieku 5-7 lat na godz. 17:30 oraz dzieci 8+ na godz. 18:45.

Zapraszam również na salę gimnastyczną 106 E OSW ul. Bydgoska 33 w czwartki na godz. 18:15 – może dołączyć 10-12 osób, natomiast we wtorki i czwartki na godz. 19:30 – może dołączyć po 10 osób.

Ze względów organizacyjnych – ilość uczestników – obsługa trenerska- bardzo proszę o poinformowanie nas wiadomością tekstową sms, telefonicznie lub mailowo o Państwa decyzji co do tymczasowej zmiany lokalizacji zajęć.

Jeśli nie wykorzystacie Państwo możliwości tymczasowej zamiany lokalizacji zajęć, proszę wówczas o decyzję dotyczącą zwrotu płatności za niewykorzystane zajęcia lub przeniesienia płatności na kolejny miesiąc. Bardzo przepraszam za utrudnienia – liczę na Państwa wyrozumiałość. W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem Beata Lewalska.